Шановні читачі!

Мені, як і моїм колегам, приємно отримувати підтвердження того, що "Практичний довідник спеціаліста з охорони праці" став у нагоді багатьом компаніям різних галузей господарства по всій території України. Для багатьох з них, швидко й надійно налагодити роботу з охорони праці стало можливим лише за допомогою цього видання, іншим вдалось значно спростити нелегку щоденну роботу відповідальних за охорону праці.

Команда експертів, яка працювала та продовжує працювати над створенням цього видання, докладає максимум зусиль до цієї корисної справи, і робить це з високим рівнем відповідальності. Адже ця робота спрямована на покращення безпеки людей, які працюють в різних сферах, збереження їх здоров'я та життя.

Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб Ви завжди мали найбільш точну та свіжу інформацію з найважливіших питань охорони праці.

Зокрема, вже сьогодні ми маємо інформацію, що готується до наступного читання проект Закону України "Про аудит з промислової безпеки і охорони праці", який суттєво вплине на організацію роботи з охорони праці, готується до затвердження спільний наказ МОЗ та Держгірпромнагляду, який регламентуватиме порядок проведення психофізіологічної експертизи, та ще кілька важливих змін до законодавства, що можуть статись наприкінці 2007 - на початку 2008 років.

Хочу Вас запевнити, що ця інформація буде нами перевірена, простежена та проаналізована, а у разі прийняття змін - Ви першими отримаєте чітку та надійну інформацію з приводу їх практичного застосування вже в наступному оновленні.

Хотів би також відзначити, що довідник надасть Вам суттєву допомогу при впровадженні системи управління охороною праці згідно з вимогами стандарту 18001 та системи соціальної відповідальності згідно з вимогами стандарту SA 8000 (а згодом, і стандарту ISO 26000). Тому що виконання національних вимог в сфері охорони праці є обов'язковою вимогою цих міжнародних стандартів.

Я та мої колеги сподіваємось, що наш довідник допоміг Вам уникнути будь-яких проблем щодо охорони праці Ваших співробітників. Проте, якщо якісь проблемні питання все ж залишились, Експертно-консультаційний та тренінговий центр "ВАТТ" готовий співпрацювати з Вами у вирішенні Ваших проблем будь-якої складності. Адже, одним з основних принципів роботи експертів-консультантів нашої компанії є уважне ставлення до потреб людей та компаній, з якими ми співпрацюємо.


З повагою, Тихоненко Валентин Васильович
Кандидат технічних наук,
Генеральний директор ЕКТЦ "ВАТТ"

Контактна інформація:
Телефони для довідок:
+З8 (О44) З87 88 47, (О5О) З11 88 47, (О67) 895 ЗО 81
Електронна пошта: vatt @ akademia.kiev.ua
Інтернет: www.usq.com.ua