Шановні Замовники, Постачальники, Партнери!
Пaндeмiя (коронавірусу соvіd-19) вимагає рішучих заходів від усіх. У тому числі і від нашої компанії - T0В "BАTT". Оцінивши ризики, ми прийняли ряд необхідних дій.
Наш головний пріоритет - люди. Здоров'я наших Співробітників, як і Співробітників всіх наших бізнес-партнерів має в цей час особливе, першорядне значення.
Ми не перериваємо нашу діяльність і зберігаємо високу якість наших консультаційних і тренінгових послуг. У нас немає і не буде перебоїв з обслуговуванням наших Замовників. Ми виконуємо вимоги міжнародних стандартів щодо забезпечення безперервності бізнесу.
Ми вжили необхідних заходів щодо запобігання ризику захворювань перейшовши повністю в дистанційний режим роботи з повним збереженням працездатності.
В даний час ми не плануємо відряджень і це не впливає на обмеження наших контактів із Замовниками. Для нарад, консультацій, тренінгів ми використовуємо он-лайн технології роботи.
Ми постійно стежимо за розвитком ситуації в країні та в інших країнах для того, щоб забезпечити здоров'я людей і безперервність нашого бізнесу.

З повагою та найкращими побажаннями,
Генеральний директор T0В "BАTT"
Валентин Тихоненко

Уважаемые Заказчики, Поставщики, Партнеры!
Пaндeмия (коронавируса соvіd-19) требует решительных мер от всех. В том числе и от нашей компании - 000 "BАTT". Оценив риски, мы приняли ряд необходимых действий.
Наш главный приоритет - люди. Здоровье наших Сотрудников, как и Сотрудников всех наших бизнес-партнеров имеет в это время особенное, первостепенное значение.
Мы не прерываем нашу деятельность и сохраняем высокое качество наших консультационных и тренинговых услуг. У нас нет и не будет перебоев с обслуживанием наших Заказчиков. Мы выполняем требования международных стандартов по обеспечению непрерывности бизнеса.
Мы приняли необходимые меры по предотвращению риска заболеваний перейдя полностью в дистанционный режим работы с полным сохранением работоспособности.
В настоящее время мы не планируем командировок, и это не влияет на ограничение наших контактов с Заказчиками. Для совещаний, консультаций, тренингов мы используем он-лайн технологии работы.
Мы постоянно следим за развитием ситуации в стране и в других странах для того, чтобы обеспечить здоровье людей и непрерывность нашего бизнеса.

С уважением и наилучшими пожеланиями,
Генеральный директор 000 "BАTT"
Валентин Тихоненко